Dětská deka se jménem a údaji o narození miminka-fleece

Na objednávku
Kód: 217
Značka: IVEMABABY
640 Kč
2
3
4

Deku se jménem vašeho děťátka, datum narození, čas, váhu i míru vyšijeme dle vašeho přání....

možností je hodně, výběr barev veliký a materiály jen ty nejkvalitnější .... Barvy určitě vidíme každý jinak...některé barvy se hodně špatně fotí a nastavení monitoru udělá s barvami taky své, ale ve skutečnosti jsou opravdu nádherné....

MATERIÁL ... spodní strana - fleece
vrchní strana - fleece

Fleece ze spodní strany zasahuje do vrchní strany deky a tvoří dole cca 15 cm okraj....

pokud budete chtít výšivku vícebarevnou tak za každou další barvu si připočteme 15,- ... každý údaj na dece můžete mít v jiné barvě, ale vybírejte barvy s citem :) pokud si nebudete vědět rady, vybereme barvy za vás tak aby se k sobě hodily .... vždy budeme s vámi barvy výšivky konzultovat ... ale pokud se chcete nechat překvapit tak se budeme snažit aby jste byli opravdu spokojeni :)

BARVY ... fleece máme ve více než 30 barvách ... s černou, bílou, smetanovou, světle šedou, šedou a tmavě šedou můžete kombinovat všechny ostatní barvy ... záleží jen na vás jaké barevné kombinace máte rádi

BARVY NITÍ ... jednobarevnou výšivku děláme většinou v barvě spodní deky ..... pokud chcete vícebarevnou výšivku, nechala bych výběr barev na nás, ale samozřejmě je to vaše deka a pokud si barvy chcete vybrat sami tak samozřejmě můžete ... je to jen na vás :)

jen malé doporučení... vždy je hezčí tmavá výšivka na světlém podkladu než opačně :) ale samozřejmě to jde i opačně jak je vidět na fotce :o)

KAM UMÍSTIT VÝŠIVKU ... výšivku můžeme umístit do pravého dolního rohu (viz hlavní fotka), do levého dolního rohu, do pravého horního rohu, do levého horního rohu, doprostřed dolů, doprostřed nahoru nebo úplně doprostřed celé deky :)

VELIKOST DEKY ... 100cm x 75cm ... +- 2cm

Takže pokud jste se pročetli mým dlouhým popisem až tady a máte zájem, budu potřebovat tyto údaje : barva spodní deky, barva vrchní deky, kam umístit výšivku, jméno dítěte, datum narození, čas narození váha v gramech a míra v centimetrech ... popřípadě barvy nití pokud chcete vícebarevnou výšivku ... tyto údaje mi napište do poznámky na konci objednávky

Vzhledem k tomu, že je vyšívání deky práce na objednávku, vyžaduji platbu předem ... na dobírku deky nezasílám ... dodací lhůta je do 10 pracovních dnů, ale samozřejmě se budu snažit poslat deku co nejdřív :)


pokud máte jakékoli dotazy, nebojte se zeptat :)
cena je uvedena pouze za jednu deku, nikoli za dekorace a hračky

IVEMABABY - český výrobce doplňků na kočárky, autosedačky a dalších výrobků nejen pro děti ... 

Zpět do obchodu