fusaky do autosedačky

Zimní fusak IVEMABABY určený pro autosedačky, využijete k přenášení miminka v zimním období z vyhřátého domova do studeného prostoru auta, ale i na procházky nebo nákupy kdy autosedačku používáte místo kočárku Fusak  kopíruje tvar autosedačky a díky jeho tvaru je ve fusaku dostatek místa jak pro dítě tak pro případnou deku či zavinovačku což u běžného rovného multifunkčního fusaku není. Po bocích není nutno fusak nijak zakládat, nikde nic nenadbývá ani nepřekáží, nemusíte neustále něco upravovat. Vzhledem k jeho tvaru ho bohužel nelze použít do kočárku.

Vrchní díl fusaku je možno celý odepnout, což umožňuje pohodlné uložení vašeho miminka do autosedačky a upnutí bezpečnostními pásy. Odepnutí vrchního dílu oceníte i v autě kdy už bude prostor vyhřátý.

Fusak můžete pro zmenšení a větší tepelný komfort dítěte stáhnout kolem hlavičky. 
Fusaky jsou vyrobeny kombinací několika materiálů. Na výrobu zimních fusaků do autosedačky, používáme jako svrchní materiál polyamid, je to příjemný a lehký materiál, který je odolný  větru a vodě, výplň protialergické rouno s výbornými termoizolačními vlastnostmi a na vnitřní strany fusaků hřejivé a na omak příjemné materiály s optimální tepelnou regulací. U těchto materiálů oceníte nenáročnou údržbu a kratší dobu schnutí.

10 položek celkem