Fusaky do autosedačky

Zimní fusak IVEMABABY určený pro autosedačky, využijete k přenášení miminka v zimním období z vyhřátého domova do studeného prostoru auta, ale i na procházky nebo nákupy kdy autosedačku používáte místo kočárku Fusak  kopíruje tvar autosedačky a díky jeho tvaru je ve fusaku dostatek místa jak pro dítě tak pro případnou deku či zavinovačku což u běžného rovného multifunkčního fusaku není. Po bocích není nutno fusak nijak zakládat, nikde nic nenadbývá ani nepřekáží, nemusíte neustále něco upravovat. 

Vrchní díl fusaku je možno celý odepnout, což umožňuje pohodlné uložení vašeho miminka do autosedačky a upnutí bezpečnostními pásy. Odepnutí vrchního dílu oceníte i v autě kdy už bude prostor vyhřátý.

Fusak můžete pro zmenšení a větší tepelný komfort dítěte stáhnout kolem hlavičky. 
Fusaky jsou vyrobeny kombinací několika materiálů. Na výrobu zimních fusaků do autosedačky, používáme jako svrchní materiál polyamid, je to příjemný a lehký materiál, který je odolný  větru a vodě, výplň protialergické rouno s výbornými termoizolačními vlastnostmi a na vnitřní strany fusaků hřejivé a na omak příjemné materiály s optimální tepelnou regulací. U těchto materiálů oceníte nenáročnou údržbu a kratší dobu schnutí.

4 položek celkem